Aktuality


PODZIMNÍ PRÁZDNINY

Vážení a milí rodiče, vážení a milí capoeiristé,

jenom připomínáme, že zítra 27. 10. 2022 odpadají veškeré tréninky z důvodu podzimních prázdnin. Přejeme Vám krásně strávené volno, snažte se neonemocnět a těšíme se znovu v úterý na viděnou .

 

NOVÁ SEZÓNA 2022/ 2023

Vážení a milí,

nová sezóna nám klepe na dveře a my se už nemůžeme dočkat. Zahájíme ji hned v úterý 6. září 2022 na stejném místě a ve stejné časy.

Všichni noví zájemci jsou vřele vítaní! Můžete přijít na jakýkoliv trénink, přičemž ten první máte zdarma. Byli bychom moc rádi, kdybyste nám jen dopředu dali vědět, že máte v úmyslu přijít ????.

Veškeré další potřebné informace k tréninkům najdete na našich stránkách v sekci tréninky.

Těšíme se na Vás!

Fotogalerie


ZRUŠENÉ TRÉNINKY A VELIKONOČNÍ PRÁZDNINY

Naši milí,

kromě medailí z Olomouce jsme si také přivezli parádní nachlazení, z čehož důvodu jsou dnešní tréninky zrušeny a rovnou připomínáme, že ve čtvrtek tréninky nejsou kvůli velikonočním prázdninám.

Tímto bychom Vám rádi popřáli krásné svátky! Ať Vás po koledování nebolí moc hlava a těšíme se příští týden znovu na značkách.

Děkujeme za pochopení.

Fotogalerie


USPĚCH PLZEŇSKÉHO KLUBU NA MČR V OLOMOUCI

Hlásíme se z proběhlého MČR V Olomouci, které bylo pro plzeňskou výpravu víc než uspokojující!

Předně bychom rádi poděkovali olomouckém týmu a všem, kteří pomáhali s energií a atmosférou v průběhu celého víkendu, především však našemu Mestre Pacocovi za skvělou akci s vyčerpávajícím programem. Bylo to vynikající!

Co se týče výsledků naší výpravy, tak výsledky jsou následující:

 • V profi kategorii A, poprvé za Plzeň, Honzík Šťastný získal 3. místo. Na 2. místě se umístil David Zummer. Oba trenéři plzeňského klubu, rodáci z Liberce a svěřenci professora Robocopa, tak přivezli medaili!
 • V kategorii B se naše skvělá Terka Smolíková prorvala do dvanáctky a získala ocenění za nejlepší ženu v kategorii.
 • Matyáš Banán Zeman se dostal v kategorii C až do semifinálové osmičky, což je vzhledem ke konkurenci skvělý výkon.
 • Co se týče našich dětí, tak nejdále se nám dostala ve své kategorii A Emča Lišková, která obsadila parádní 12. místo.
 • Zbytek plzeňských, což je Míša Svoboda, Terka Hrstková a Jóžin Liška se i navzdory skvělým výkonům neprobojovali z eliminace.

Všem umístěným a zúčastněným ze srdce gratulujeme k nádherným hrám a těšíme se zase příště!

Fotogalerie


NOVÉ POLOLETÍ A SEMINÁŘ S MESTRE PACOCOU

Ahoj všem!

Ze srdce doufáme, že jste do nového roku vstoupili zdraví a s nejbližšími po boku. Kéž je ten letošní o něco vřelejší než ten předešlý ????!

Nové pololetí zahájíme hned zítra a celkově ten start bude o něco intenzivnější, protože nás čeká ve dnech 7. - 9. 1. 2022 seminář s Mestre Pacocou, z čehož máme velkou radost. Tímto Vás vřele zveme a těšíme se na viděnou ????!

Fotogalerie


ZRUŠENÉ TRÉNINKY A PODZIMNÍ PRÁZDNINY

Vážení a milí rodiče, vážení a milí capoeiristé,

vzhledem k vysokému počtu karantén a také z důvodu nemoci trenérů, jsme nuceni zítřejší tréninky zrušit. Ve čtvrtek tréninky odpadají z důvodu podzimních prázdnin. Znovu se tedy uvidíme příští týden a doufejme, že už při síle a v plnějších počtech. Těšíme se na Vás!

Přejeme krásné podzimní prázdniny a příští úterý na značkách :).

POULIČNÍ RODA 2021

Vážení a milí rodiče, vážení a milí capoeiristé, 

do konce prázdnin v rámci capoeiry bych Vás rád pozval na otevřenou rodu, která proběhne v sobotu 28. 8. 2021 od 16:00 na Radbuzské náplavce. Budu moc rád, když se přijdete podívat, podpořit a zacvičit :).

Fotogalerie


SEZÓNA 2021/ 2022

Vážení a milí rodiče, capoeiristé a noví zájemci, 

znovu začneme trénovat (pokud nedojde ze strany vlády k dalším opatřením) v úterý 7. 9. 2021Tréninky a časy tréninků zůstávají stejné, tedy úterý a čtvrtky, ovšem s tou výjimkou, že momentálně rušíme skupinu B pro děti.

Rozvrh tedy bude následující: 

 • úterý: děti: 18:00 - 19:00, dospělí: 19:15 - 20:45
 • čtvrtek: děti: 18:00 - 19:00, dospělí: 19:15 - 20:45

V případě, že by byl velký zájem o tréninky pro mladší děti, je zde možnost znovu skupinu B otevřít. Náborové hodiny budou probíhat v následující termíny: 

 • úterý 14. 9. 2021: děti: 18:00 - 19:00, dospělí: 19:15 - 20:45
 • čtvrtek 16. 9. 2021: děti: 18:00 - 19:00, dospělí: 19:15 - 20:45

Nemusíte se nám dopředu ozývat. Stačí jen přijít, s sebou pružné oblečení a pití. První trénink je na vyzkoušení zdarma. Budeme se na Vás moc těšit :)! 

Fotogalerie


ZAČÍNÁME ZNOVU TRÉNOVAT!

Vážení a milí rodiče, vážení a milí capoeristé, 

s radostí Vám oznamujeme, že vzhledem k další vlně rozvolňování je nám konečně umožněno znovu začít trénovat naživo. Začínáme ve čtvrtek 19. 5. 2021 ve standartních časech. 

Veškeré informace ohledně tréninků a nutných opatření najdete ve svých e-mailech. (Pokud Vám e-mail nedarozil, určitě se ozvětě). 

Moc a moc se těšíme na viděnou :)! Ve čtvrtek na značkách!

Fotogalerie


PF 2021

Vážení a milí rodiče, vážení a milí capoeiristé, 

dovolte mi, abych Vám touto formou, když už nemůžu osobně, popřál krásné svátky. Ať jsou plné lásky, radosti, spokojenosti a zdraví. Ze srdce Vám přeji, abyste do nového roku vstoupili pravou nohou, aby při Vás stálo štěstí a dny jste prožívali s lehkostí. Rád bych Vám poděkoval za projevenou důvěru, za to, že tu s námi pořád jste navzdory situaci, ve které se nacházíme. Upřímně doufám, byť trochu s obavami, že se brzy vrátíme do tělocvičny a budeme si spolu moc užívat tréninky se vším, co k tomu patří. 

Srdečně zdraví 
David Zummer 

Fotogalerie


ZRUŠENÉ TRÉNINKY

Vážení a milí rodiče, vážení a milí capoeristé, 

je nám to moc líto, ale musíme konstatovat, že minimálně po dobu 14 dnů jsou veškeré tréninky zrušeny v souladu s vládním rozhodnutím. Doufejme, že se budeme moci znovu brzy scházet. 

Celou situaci pečlivě sledujeme a v případě jakýchkoliv změn Vás budeme informovat. 

Děkujeme za pochopení. 

Přejeme pevné nervy, zdraví a hezké dny. 

 

NOUZOVÝ STAV A OPATŘENÍ

Vážení a milí příznivci capoeiry,

vzhledem k opatřením, která vyšla v platnost s vyhlášením nouzového stavu, jsme poupravili způsob, jakým budou probíhat tréninky. Prosím, zkontrolujte si e-maily. Najdete tam veškeré potřebné informace.

Předem děkujeme.

Opatrujte se a zítra se vidíme na značkách!

PÁSKOVÁNÍ PLZEŇ 2020

Vážení a milí, 

tak už zítra vypukne naše malé, zcela výjimečné, komorní batizado pro plzeňské capoeiristy :)!

Těšíme se na Vás :). 

Fotogalerie


NOŠENÍ ROUŠEK

Vážení a milí, 

v souladu s nařízením vlády Vás žádáme, abyste ve vnitřních prostorách budovy, kromě tělocvičny, nosili roušky. Roušky naštěstí nemusíme mít při cvičení. 

Tak za chvíli na značkách! Těšíme se :).

PĚT DŮVODŮ, PROČ BY MOHLA BÝT CAPOEIRA PRÁVĚ PRO VÁS

1. Učí, jak být v souladu se svým tělem

V dnešní době je velmi jednoduché zapomenout na potřeby svého těla. Pomalu, ale jistě se mu odcizujeme, oddělujeme se od svých smyslů a nakonec i od svého fyzického okolí. Capoeira klade důraz na všechny smysly. Nutí nás je zapojit a pracovat s nimi. Už jen to, že cvičíme na boso skýtá úplně jiný zážitek. Najednou si člověk uvědomuje rozložení své rovnováhy, střed svého těla, cítí a doslova vidí nohama. Capoeira nás učí, jak být ve svém těle doma a potažmo, jak být doma ve světě. 

2. Respektuje jedinečnost člověka

Capoeira je bojové umění s mnohaletou tradicí. To z ní však nedělá zkostnatělý systém, ba naopak. Filozofie capoeiry podporuje jedinečnost každého jednoho člověka, jeho osobní styl, způsob jeho sebevyjádření. Váš styl může být více akrobatický, nebo ba naopak pomalejší a rozvážnější, případně výbušnější, dynamičtější. Ani jedna z variant není lepší nebo horší. Capoeira vás nenutí zůstat v jedné škatulce.

3. Rozšiřuje obzory

Součástí capoeiry je nutně poznávání jiných kultur a nových lidí. A navzdory všem možným rozdílnostem, které mezi námi mohou být, capoeira vytváří prostor pro dialog a komunikaci, čímž podstatně zvyšuje naše pochopení vůči ostatním a zároveň zvyšuje naši schopnost porozumět vlastním prožitkům.

4. Je celistvá, komplexní

Capoeira není jen sport, je to životní styl. Stejně jako v našem každodenním životě, capoeira klade neustále nové výzvy. Nenechá nás ustrnout na jednom místě, protože v sobě zahrnuje hned několik složek, které je třeba zvládnout – ať už je to hudba, konkrétní styly her či komunikace s ostatními. Učí nás pokoře v tom smyslu, že i když máme pocit, že jsme něco zvládli dokonale, je tu ještě pořád dost věcí, které je potřeba rozvíjet.

5. Učí respektu vůči stáří

V capoeiře, jako v jiných sportech, neexistuje věkový vrchol. Neklade se zde na piedestal mládí a jeho fyzické možnosti. V capoeiře jsou nejváženější ti capoeiristé, kteří mají zkušenosti a předávají je dál, tzv. Mestres, kterým může být přes šedesát, sedmdesát let a více, kteří s vášní nadále cvičí a předávají své znalosti dále

SEZÓNA 2020/ 2021

Vážení a milí,

v úterý 8. září 2020 odstartujeme novou sezónu. Tréninky budou probíhat na obvyklém místě v obvyklé dny a časy, tedy na ZŠ Martina Luthera (Školní nám 1, 318 00 Plzeň). Rozvrh tréninků naleznete na našich webových stránkách v sekci "TRÉNINKY".

Nováčci jsou srdečně vítáni! Avšak v souladu s rozhodnutím školy, kde působíme, není bohužel možné, aby byl v tělocvičně přítomen kdokoliv jiný, než-li cvičící. Co to pro Vás znamená? V případě, že jste rodič a chtěli byste, aby Vaše dítě vyzkoušelo capoeiru, tak nám jej předáte v hlavních dveřích, kde Vám samozřejmě zodpovíme případně všechny Vaše dotazy, pak si Vaši ratolest vezmeme na trénink, kde to spolu vyzkoušíme a následně Vám ji zase po konci tréninku přivedeme. Pokud jste dospělý, stačí jen přijít a vyzkoušet to. Ale ať už jste rodič, nebo dospělý zájemce, prosím zkontaktujte nás dopředu, že máte v úmyslu přijít. Předem děkujeme mnohokrát za pochopení.

Upřímně doufáme, že další opatření kvůli Covidu nebudou nutná a že se v brzké době budeme moc udělat ukázkové tréninky pro všechny.

Moc se na Vás těšíme!

V úterý na značkách, capoeiře zdar!

SPORTMANIE A POULIČNÍ RODA

Už se Vám stýská po capoeiře? Máme dobré zprávy! Už zítra nás můžete přijít podpořit na Sportmanii, kde budeme v 15:00 vystupovat. Těšíme se na Vás!

A připomínáme, že k večeru, konkrétně v 17:30 startujeme s pouliční rodou Na Náplavce . Všichni příznivci capoeiry jsou srdečně zvaní! Ať už si s námi zacvičíte, nebo se přijdete jen podívat.

Tak zítra!

P.S. Pro ty z Vás, kteří se zajímají, jak to bude s tréninky a rouškami. Vydržte prosím. Zatím stále sledujeme situaci a jakmile budeme vědět, co a jak, hned Vás budeme informovat. Slibujeme .

Fotogalerie


ZAČÍNÁME ZNOVU TRÉNOVAT!

Vážení a milí rodiče, vážení a milí capoeiristé, 

konečně začínáme znovu trénovat. Ještě před tím, než se nám otevře tělocvična 25. května, budeme prozatím trénovat venku. S tréninky začínáme hned zítra v Borském parku na velké louce, poblíž bývalé konečné tramvajové zastávky. Časy jsou následující: DĚTI: 16:00 - 17:00, DOSPĚLÍ: 17:00 - 18:30. Ve čtvrtek v ty samé časy, pokud nám bude počasí přát. S sebou necapoeiristické oblečení a podepsané flašky s pitím. 

Těšíme se na Vás :)! 

NO CLASSES

Dear parents, dear capoeiristas,

Regarding the ongoing situation of spreading the CoVid-19 are we forced to cancel all classes until further notice starting today. The school bulding where are our classes taking place is closed from tomorrow on and because our members come from international backgrounds we do not want to take any risk since the health of all is the most important to us. Thank you very much in advance for your understanding. We will get in touch with you in the matter of refunding for the cancelled classes as soon as we are going to know for how long these safety precautions will be necessary

For the whole Vem Camara Capoeira Plzen Team

Best Regards

ZRUŠENÉ TRÉNINKY

Vážení a milí rodiče, vážení a milí capoeiristé,

vzhledem ke stávající situaci jsme nuceni z bezpečnostních důvodů ode dneška do odvolání zrušit všechny tréninky. Škola, kde tréninky probíhají, bude uzavřená a svěřenci našeho klubu jsou mezinárodního charakteru, takže se k tomu snažíme přistupovat zodpovědně s ohledem na zdraví všech.

Situaci pečlivě sledujeme a jakmile budeme mít nové informace, budeme Vás o dalším vývoji informovat.

Předem děkujeme mnohokrát za pochopení, ohleduplnost a zodpovědnost.

Věříme, že se brzy zase shledáme na značkách :). 

Fotogalerie


JARNÍ PRÁZDNINY

Vážení a milí rodiče, příznivci capoeiry, dovolujeme si připomenout, že tento týden odpadají veškeré tréninky z důvodu jarních prázdnin. Přejeme Vám krásně strávené volno a těšíme se znovu příští týden na viděnou. 

Seminář s Mestre Paçocou v Plzni

Srdečně Vás zveme na seminář s Mestre Paçocou, který proběhne u nás v Plzni ve dnech 24. 1. - 26. 1. 2020. Program naleznete na přiloženém plakátě. Těšíme se na viděnou :)! 

Fotogalerie


PODZIMNÍ PRÁZDNINY 29. 10. 2019

Vážení a milí rodiče, capoeiristi, 

dovolujeme si Vám připomenout, že v úterý odpadají veškeré tréninky z důvodu podzimních prázdnin. Přejeme krásně strávené volno a znovu se těšíme ve čtvrtek 31. 10. 2019 na viděnou. 

Fotogalerie


NÁBOROVÉ HODINY CAPOEIRY ZÁŘÍ/ ŘÍJEN 2019

Pokud máte zájem přihlásit své děti na capoeiru, ale nevíte, co od toho čekat, můžete se přijít podívat na náborové hodiny, které jsme pro Vás připravili. Bude zde dostatek prostoru pro zodpovězení Vašich otázek a děti si budou moci vyzkoušet na vlastní kůži, co takový trénink brazilského bojového umění obnáší. Dětské tréninky jsou rozdělené dle věku cvičenců, viz přiložený plakát s termíny náborových hodin a časy. První trénink je na vyzkoušení zdarma. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Dospělí zájemci mohou přijít na jakýkoliv dospělý trénink. Budeme však rádi, když nám dáte dopředu vědět.

Těšíme se na Vás !

Přejeme krásný zbytek prázdnin.

Fotogalerie


SEZÓNA 2019/2020

Prázdniny se pomalu, ale jistě blíží ke konci a nám začíná nová sezóna. Znovu začínáme trénovat hned v úterý 3. 9. 2019. Místo, časy tréninků, rozdělení do skupin, cena kurzovného - to vše zůstává stejné. Všechny tyto informace případně naleznete v sekci tréninky. 

Tak v úterý na značkách 

Těšíme se na viděnou.

Fotogalerie


TRÉNINKY DLE ROZVRHU

Milí rodiče a capoeiristé,

doufáme, že jste prožili krásné velikonoční svátky. Rádi bychom Vám připomněli, že ode dneška probíhají tréninky v normálních časech dle rozvrhu. Těšíme se na trénincích na viděnou :)!

ZRUŠENÉ TRÉNINKY VE ČTVRTEK 4. 4. 2019

Milí rodiče a capoeiristé,

připomínáme, že dnes 4. 4. 2019 odpadají veškeré tréninky ze zdravotních důvodů. Předem děkujeme za pochopení. Příští týden již tréninky probíhat budou, byť v poupraveném rozvrhu. Více informací najdete případně na e-mailu.

Přejeme hezké dne a v úterý se těšíme na viděnou :)!

8. Mistrovství Evropy v capoeiře v Mladé Boleslavi

Ještě před Vánocemi, než si začneme plnit pupky cukrovím, nás čeká jedna z největších akcí roku, a sice 8. Mistrovství Evropy v Mladé Boleslavi konané ve dnech 13. - 16. 12. 2018. A my nebudeme chybět. Moc se těšíme ! Pokud nemáte na neděli 16. 12. žádný program, přijeďte se podívat na finále. Je to parádní podívaná .

Fotogalerie


PODZIMNÍ PRÁZDNINY

Haló, haló! Připomínáme, že zítra odpadají veškeré tréninky z důvodu podzimních prázdnin. Znovu se uvidíme ve čtvrtek 1. 11. 2018. Přejeme krásně strávené volno a těšíme se za chvilku na viděnou !

ZAKTUALIZOVANÝ KALENDÁŘ PLÁNOVANÝCH AKCÍ

V kategorii plánované akce  naleznete zaktualizovaný seznam plánovaných akcí pro sezónu 2018/ 2019. Tučně zvýrazněné akce jsou ty, na které se chystáme. Doporučujeme vytáhnout diáře a zapsat si, na které akce chcete jet, abyste si na ně udělali volno :)! 

NOVÁ SEZÓNA 2018/ 2019

Vážení a milí rodiče, capoeiristé,

začátek sezóny 2018/2019 se blíží. Začínáme v úterý 4. září 2018 na stejném místě. Oproti minulé sezóně jsme přidali o jednu hodinu navíc, čímž jsme dětské úterní tréninky rozdělili do dvou skupin, a sice skupiny B (4 - 7 let) a skupiny A (7 - 14 let). Čtvrteční tréninky budou mít obě skupiny dohromady. Dospělé tréninky zůstávají stejné.

Těšíme se znovu na viděnou ! Samozřejmě jsou vítání všichni nováčci z řad dětí i dospělých.

Přejeme krásný zbytek srpnových dní .

Fotogalerie


LETNÍ PRÁZDNINY 2018

Vážení a milí rodiče, capoeiristi, 

přejeme Vám krásně strávené léto plné zdraví a pohody. Děkujeme Vám za skvělou sezónu. Budeme se na Vás znovu těšit v září. 
Nezapomeňte sledovat naši webovou a facebookovou stránku, kde najdete informace k nové sezóně. 

Brzy na viděnou :)! 

ZÁVĚREČNÝ TRÉNINK SEZÓNY

Vážení a milí rodiče, capoeiristi, 

srdečně Vás zveme na závěrečný trénink sezóny, který proběhne v úterý 26. 6. 2018. Začneme v 18:30. Přijďte se podívat, jak nejen Vaše ratolesti pokročily v capoeiře. S sebou můžete vzít nějaké dobroty a především dobrou náladu. Těšíme se na Vás :)! 

ZRUŠENÝ DĚTSKÝ TRÉNINK 12. 6. 2018

Připomínáme, že v úterý 12.06 se ruší dětský trénink z důvodu vystoupení. Trénink pro dospělé bude probíhat beze změny. Těm, kteří nejdou na vystoupení, přejeme hezké volno a těšíme se na vás ve čtvrtek!

SEMINÁŘ S MESTRE PACOCOU V PLZNI, 22. - 24. 6. 2018

Srdečně si vás dovolujeme pozvat na závěrečný seminář sezóny 2017/2018 s Mestre Pacocou, který proběhne ve dnech 22. - 24. 6. 2018 na následující adrese: Krašovská 1696/30, 323 00 Plzeň 1-Bolevec. Těšíme se na Vás :)!

Více informací můžete nalézt na naši facebookové stránce

Fotogalerie


ODPADNUTÍ TRÉNINKU

Vážení a milí rodiče, capoeiristé, 

dnes musíme bohužel zrušit tréninky z technických důvodů. Děkujeme za pochopení. Od příštího týdne fungujeme normálně. 
Těšíme se příští úterý na viděnou :). 

JARNÍ PRÁZDNINY 20. - 22. 2. 2018

Vážení rodiče, milí capoeiristi, 
připomínáme, že celý tento týden odpadají veškeré tréninky z důvodu jarních prázdnin. Přejeme Vám krásně strávené volno. Odpočiňte si a znovu se těšíme na viděnou příští úterý 27. 2. 2018 :). 

DĚTSKÉ SOUSTŘEDĚNÍ 2018

Vážení a milí rodiče,

letos je přihláška na dětské soustředění formou elektronického formuláře. Najdete ji zde i s veškerými informacemi, které se k soustředění vztahují.

Pokud chcete, aby se Vaše díte zúčastnilo, doporučujeme formulář vyplnit co nejdříve. Každým rokem je větší a větší zájem a místa se rychle plní. Maximální počet dětí na soustředění je 99.

Kdybyste se chtěli na cokoliv zeptat, neváhejte nás kontaktovat :)

WORKSHOP S MESTRE PACOCOU VE VÍDNI

Druhý seminář letošního roku se bude konat ve Vídni ve dnech 26. - 28. 1. 2018. Seminář je pouze pro dospělé. V případě zájmu nás kontaktuje, případně pro více informací se podívejte zde

 

Fotogalerie


ZRUŠENÝ DOSPĚLÝ TRÉNINK

Dnes 18. 1. 2018 bohužel odpadá trénink dospělých z důvodu nemoci. Děkujeme za pochopení. Od příštího týdne již tréninky probíhají normálně. 

ŠKOLENÍ TRENÉRŮ, MLADÁ BOLESLAV, 2018

V sobotu 13. 1. 2017 se konalo již druhé školení trenérů v rámci České asociace capoeiry z. s. Zúčastnění trenéři se sjeli z celé republiky do Mladé Boleslavi, kde v prostorách TJ Sokol, absolvovali celodenní, intenzivní kurz s akcentem na zvládnutí možných krizových situací. Jednotlivé části školení se pak týkaly sportovní psychologie, práva a bezpečnosti, financování a zdravovědy. Tímto bychom ještě jednou rádi poděkovali přednášejícím za jejich čas, cenné informace a rady. Konkrétně se jedná o Karla Popoviče, Mgr. Hanu Fechtnerovou, MUDr. Luďka Kramáře, MBA a Mgr. Martina Chmluského, Dis.

Věříme, že cíl kurzu byl naplněn a těšíme se příští rok na viděnou.

© Beáta Zummerová

Fotogalerie


PRVNÍ TRÉNINK V NOVÉM ROCE

Vážení a milí,  

upřímně doufáme, že jste svátky prožili v klidu a ve zdraví s Vašimi blízkými. První trénink roku jsme měli započít 04. 01. 2018, ale z vážných rodinných důvodů jsme nuceni jej přesunout na úterý 09. 01. 2018. Předem děkujeme za pochopení. Těšíme se na Vás. 

VÁNOČNÍ PRÁZDNINY

Přejeme Vám krásně prožité svátky plné lásky, smíchu a radosti .

Těšíme se na Vás znovu 4. ledna 2018.

PODZIMNÍ PRÁZDNINY

Tento čtvrtek, tedy 26. 10. 2017, odpadají všechny tréninky z důvodu podzimních prázdnin. Zítra normálně tréninky probíhají .

Těšíme se na viděnou.

ODPADNUTÍ ČTVRTEČNÍCH TRÉNINKŮ

Vážení a milí, 
připomínáme, že zítra odpadají veškeré tréninky z důvodu státního svátku. Přejeme Vám příjemně strávené volno a těšíme se znovu na viděnou v úterý 3. 10. 2017.

FESTIVAL SPORŤÁČEK 2017

Tuto sobotu 23. 09. 2017 se již tradičně koná festival sportu Sporťáček a my na něm opět nebudeme chybět. Přijďte se za námi podívat, vyzkoušet si na vlastní kůži, co toto krásné brazilské bojové umění obnáší. Můžete si s námi zacvičit, vyzkoušet tradiční hudební nástroje jako je např. atabaque, pandeiro či agogo nebo si s námi prostě jen popovídat. Festival začíná v 10:00 a koná se na Atletickém stadionu města Plzně (Skvrňany). Najdete nás na stanovišti č. 18. Těšíme se na viděnou :)! 

Fotogalerie


NOVÁ SEKCE NA STRÁNKÁCH

Nově naleznete v horní liště sekci Dokumenty ke stažení, v níž jsou stanovy, vnitřní řád klubu a nová přihláška. Novou přihlášku vyžadujeme po všech členech klubu, a sice do konze září. Děkujeme za pochopení :). 

ZAČÁTEK SEZÓNY 2017/2018

Tak a máme tu opět konec prázdnin. S tím však přichází i dobrá zpráva, jelikož začátek nové sezóny 2017/2018 se neúprosně blíží. Začínáme ve čtvrtek 07. 09. 2017 od 18:00 dětským tréninkem a plynule navážeme v 19:15 tréninkem dospělým. Zveme proto všechny staré známé a moc rádi přivítáme i nové uchazeče. Těšíme se na Vás! 

Vaši trenéři!

FOTKY K SEZÓNĚ 2016/2017

Veškeré fotky ke všem akcím za druhé pololetí sezóny 2016/2017, najdete na na našich facebookových stránkách. Týká se to těchto akcí: Mistrovství ČR v capoeiře Plzeň, zakončení sezóny 2016/2017, dětského soustředění v Doksech, dospělého soustředění a Troca de Corda v Klagenfurtu.

11. MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY V CAPOEIŘE

Srdečně Vás zveme na 11. Mistrovství České republiky v capoeiře pořádané ve dnech 21. - 23. 4. 2017 v Plzni. 

Tréninky budou probíhat na následující adrese: Vejprnická 56, 318 00 Plzeň 3 - Přední Skvrňany. Finále bude v jiných prostorách, konkrétně na této adrese: Koperníkova 574/ 56, 301 00 Plzeň 3 - Jižní Předměstí

PROGRAM
PÁTEK:
děti: 18:00 - 19:00
dospělí: 19:00 - 20:30 

SOBOTA:
děti: 10:00 - 11:00
dospělí: 11:00 - 12:30
eliminace: 16:00 - 20:00

NEDĚLE:
finále: 11:00 - 15:00 (MOVING STATION)

CENA:
700 Kč

Fotogalerie


JARNÍ PRÁZDNINY 13. - 17. 2. 2017

Příští týden, 13. - 17. 2. 2017, jsou jarní prázdniny. Z toho důvodu jsou všechny tréninky, tedy jak dospělé, tak dětské, zrušené. Přejeme Vám krásně strávené volno. Budeme se znovu těšit na shledání v úterý  21. 2. 2017 :). 

Fotogalerie


ZMĚNA BANKOVNÍHO ÚČTU

Vážení a milí nadšenci capoeiry, změnili jsme číslo bankovního účtu. Teď je následující: 2901143681/ 2010, Fio banka. S tím přichází další změna, a sice že hrazení kurzovného jde již jen bankovním převodem. Děkujeme za pochopení :). 

VÁNOČNÍ PRÁZDNINY

Ve čtvrtek 15. 12. proběhl poslední trénink roku 2016. Přejeme Vám krásně prožité vánoční svátky plné radosti a lásky, stejně tak šťastný nový rok. 
Těšíme se na Vás znovu v úterý 3. 1. 2017 :).

NOVÁ NÁSTĚNKA

Připravili jsme si pro Vás nově nástěnku, kde najdete informace o trénincích, placení, plánovaných akcích, přihláškách na akce apod. Najdete ji hned před dveřmi tělocvičny. Jde o informace, které běžně posíláme v informačních e-mailech, ale opakování je matka moudrosti. Tak snad se bude líbit a fungovat :).

Fotogalerie


PODZIMNÍ PRÁZDNINY

Příští týden, 24. - 28. 10. 2016, odpadají všechny dětské tréninky z důvodu podzimních prázdnin. Znovu se tedy uvidíme v úterý 1. 11. 2016. Přejeme Vám příjemně strávené volno a těšíme se znovu na viděnou.
Co se dospělých týče, tak trénink v úterý normálně je, na čtvrtku se ještě domluvíme :). 

ODPADNUTÍ TRÉNINKŮ VE ČTVRTEK 29. 9. 2016

Rádi bychom upozornili, že ve čtvrtek 29. 9. 2016 odpadají všechny tréninky - tedy jak dětský, tak dospělý - z důvodu volna ke státnímu svátku 28. 9. 2016. Budeme se na Vás těšit hned v úterý 4. 10. 2016 :)!

SPORŤÁČEK 2016

Již zítra 24. 9. 2016 vypukne festival sportu Sporťáček v TJ Lokomotiva Plzeň a my na něm nebudeme chybět :)! Přijďte se na nás podívat. Festival začíná v 10:00, najdete nás na stanovišti č. 7, kde si s námi můžete vyzkoušet na vlastní kůži, co to capoeira je a zahrát si na tradiční hudební nástroje jako je atabaque, berimbau či pandeiro. Těšíme se na Vás :). 

Více informací o akci naleznete zde.

 

SEZÓNA 2016/2017

Konec prázdnin se neúprosně blíží, s ním však přichází nová sezóna 2016/ 2017. Znovu začínáme v úterý 6. 9. 2016 na stejném místě, ve stejné dny, ve stejných časech. Více v sekci tréninky. Došlo k malým změnám v ceníku, více informací získáte znovu v sekci tréninky. A pokud jste na našich stránkách nováčci a máte chuť si s námi přijít zacvičit, přihlásit Vaše děti na tréninky, tak neváhejte a přijďte. Nábor probíhá celoročně. Budeme se těšit :)! Přejeme hezký zbytek prázdnin a uvidíme se v úterý. 

LETNÍ PRÁZDNINY

Sezóna 2015/ 2016 je již úspěšně za námi. Tímto bychom Vám rádi popřáli krásné léto, plné spokojenosti a radosti, pokud možno bez úrazů :). Znovu začínáme v září. Během prázdnin budeme rozesílat informační e-maily týkající se rozvrhu tréninků, plánovaných akcí, nových triček apod. Nezapomeňte nás sledovat zde na stránkách i na facebooku. Určitě tam budeme přidávat příspěvky. Kdybyste cokoliv potřebovali, neváhejte nás zkontaktovat. Zatím se mějte krásně!

AKTUALIZACE GALERIE A VÍKENDOVÝ SEMINÁŘ

Včera, 23. 6. 2016, proběhl závěrečný trénink sezóny. Pro ty, kteří nebyli, jsme do galerie přidali fotografie. Ať se Vám líbí a nezapomeňte na víkendový seminář. Těšíme se :)!

ZRUŠENÝ ÚTERNÍ TRÉNINK

Dobrý den, veškeré zítřejší tréninky (14.6.2016) jsme bohužel nuceni zrušit, neboť oba trenéři jsou indisponovaní. Děkujeme za pochopení.

Těšíme se znovu na viděnou tento čtvrtek ;)

VÍKENDOVÝ SEMINÁŘ S INSTR. ROBOCOPEM

Jménem klubu Vem Camará Capoeira Plzeň si Vás dovolujeme pozvat na víkendový seminář konající se v Plzni. Veškeré tréninky konající se ve dnech 25. - 26. 06. 2016 bude mít pod taktovkou liberecký trenér Tomáš „Robocop“ Zummer, mistr světa z roku 2012. Bude se jednat o komornější akci na počest zakončení úspěšné sezóny. Pokud to počasí dovolí, bude minimálně jeden trénink probíhat venku. Cena semináře je 400,-. Kdokoliv má chuť si zahrát či zacvičit, je srdečně zván. Rodiče se samozřejmě mohou kdykoliv přijít na tréninky podívat. Pevně doufáme, že se za plzeňský klub zúčastní co možná nejvíce lidí.

Informace:

 • adresa: Školní náměstí 1, 318 00, Plzeň
 • cena: 400,-
 • tréninky: So: 10:00 - 12:00, 16:00 - 18:00,  Ne: 11:00 - 13:00
 • spaní zajištěno v tělocvičně, s sebou: spacák, karimatka

 

Fotogalerie


ZRUŠENÉ TRÉNINKY

Dnes, 12. 5. 2016, jsou zrušeny tréninky ze zdravotních důvodů. Příští úterý už budeme cvičit podle plánu. Děkujeme za pochopení a tešíme se na viděnou :).

MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2016 V JABLONCI

Rádi bychom Vám připomněli, že ve dnech 15. -17. 4. 2016 se koná MČR v capoeiře jak pro dospělé, tak pro děti. Pokud máte zájem jet, dejte nám prosím vědět co nejdříve. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat :).

Fotogalerie


VELIKONOČNÍ PRÁZDNINY

Vážení a milí, ve čtvrtek 24. 3. 2016 jsou tréninky zrušeny z důvodu velikonočních prázdnin. Přejeme Vám příjemně strávené volno a těšíme se na Vás znovu v úterý. 

ZRUŠENÉ TRÉNINKY

úterý 1. 3. 2016 a ve čtvrtek 3. 3. 2016 jsme bohužel nuceni zrušit všechny tréninky z důvodu nemoci. Tím tedy přesouváme ukázkový trénink na neurčito, dokud nebudeme při síle a ve větším počtu. Děkujeme za pochopení. .

UKÁZKOVÝ TRÉNINK

Připomínáme, že v úterý 1. 3. 2016 se koná dětský ukázkový trénink jak pro rodiče, tak pro širokou veřejnost. Těšíme se na Vás :)!

DĚTSKÉ LETNÍ SOUSTŘEDĚNÍ

Dnes byly rozeslány všem rodičům informace a přihlášky týkající se letošního dětského soustředění, které proběhne ve dnech od 10. 7. do 16. 7. 2016. Pokud by někomu e-mail nepřišel, zkontaktuje nás prosím, abychom to mohli napravit. 

JARNÍ PRÁZDNINY

Připomínáme, že příští týden jsou zrušeny tréninky z důvodu jarních prázdnin. Přejeme Vám příjemně strávené volno a doufáme, že se následující úterý 9. 2. 2016 uvidíme odpočatí, v dobré náladě a plní elánu zase začít pořádně cvičit. Těšíme se na viděnou :). 

NÁBOR

Nábor probíhá celoročně. Kdokoliv, kdo chce s námi začít cvičit je srdečně vítán. Pro jakoukoliv informaci nás neváhejte kontaktovat.