ČASTÉ DOTAZY

1. Jak se můžu dostat na tréninky? 

Nábor nových členů probíhá celoročně. Pro dětské zájemce máme vyhrazené termíny ukázkových hodin, které lze dohledat na našich webových stránkách v sekci aktuality ,případně na našem facebooku. V tyto dny můžou přijít rodiče s dětmi a podívat se, nejlépe rovnou vyzkoušet, co takový trénink obnáší. Mimo ukázkové hodiny je možné, aby dítě trénink vyzkoušelo, ovšem již bez přítomnosti rodičů. Dospělí zájemci mohou přijít na jakýkoliv trénink pro dospělé. Budeme však rádi, když nám dáte dopředu vědět, že máte v úmyslu přijít. Těšíme se na viděnou. 

2. Od kolika let přijímáte děti do vašeho klubu?

Minimální věkovou hranicí pro cvičení capoeiry jsou 4 roky. Směrodatné pro nás však je, zda je dítě schopno trénink zvládnout jak po fyzické, tak po psychické stránce. Hodnotíme tedy každé dítě individuálně na základě tréninku, přičemž se pak s rodiči dohodneme, zda je již dítě schopné tréninky zvládnout či má ještě chvíli počkat.

3. Existuje horní věková hranice pro cvičení capoeiry? 

Ne, neexistuje. Capoeiru můžete cvičit v jakémkoliv věku, v tom spočívá její kouzlo. Pokud máte dostatek elánu a vůle, jste tu vřele vítáni a moc se na Vás těšíme.

4. Co si mám vzít na sebe na trénink? 

Na trénink si s sebou vezměte pohodlné, pružné oblečení - tepláky a tričko jsou zcela vyhovující. Cvičíme naboso. Nezapomeňte si pití - pokud však zapomenete, je zde k dispozici voda z vodovodního kohoutku.

5. Kolik se platí kurzovné? 

Veškeré informace týkající se kurzovného naleznete v sekci tréninky

6. Mohu začít cvičit capoeiru, i přestože nemám žádnou gymnastickou průpravu? 

Ano, samozřejmě můžete. Jsme tu od toho, abychom Vás to naučili.

7. Co to pro mě znamená, že jsem členem České Asociace Capoeiry? Jaké výhody z toho pro mě plynou? 

Každý člen našeho klubu platí členský příspěvek 200 Kč. Ten platí po celou sezónu a zajišťuje Vám možnost účasti na národních a mezinárodních akcích typu MČR, ME, seminářích a soustředěních. Dále pak máte díky příspěvku zajištěnou členskou slevu na nejrůznější workshopy, soustředění, klubové uniformy apod.