ČASTÉ DOTAZY

1. Jak se můžu dostat na tréninky? 

Nábor nových členů probíhá celoročně, můžete tedy přijít kdykoliv během roku. První trénink máte na vyzkoušení zdarma. Doporučujeme nás předem kontaktovat či sledovat naše webové stránky, případně facebook, kdyby byly náhodou zrušeny tréninky.

2. Od kolika let přijímáte děti do vašeho klubu?

Minimální věkovou hranicí pro cvičení capoeiry jsou 4 roky. Směrodatné pro nás však je, zda je dítě schopno trénink zvládnout jak po fyzické, tak po psychické stránce. Hodnotíme tedy každé dítě individuálně na základě tréninku, přičemž se pak s rodiči rozhodneme, zda je již dítě schopné tréninky zvládnout či má ještě chvíli počkat.

3. Existuje horní věková hranice pro cvičení capoeiry? 

Ne, neexistuje. Capoeiru můžete cvičit v jakémkoliv věku, v tom spočívá její kouzlo. Pokud máte dostatek elánu a vůle, jste tu vřele vítáni a moc se na Vás těšíme.

4. Co si mám vzít na sebe na trénink? 

Na trénink si s sebou vezměte pohodlné, pružné oblečení - tepláky a tričko jsou zcela vyhovující. Cvičíme naboso. Nezapomeňte si pití - pokud však zapomenete, je zde k dispozici voda z vodovodního kohoutku.

5. Kolik se platí kurzovné? Je možné chodit na tréninky nepravidelně? 

Veškeré informace týkající se kurzovného naleznete v kategorii Tréninky. Nepravidelně na tréninky samozřejmě chodit můžete, byť v pravidelnosti spočívá síla. Pro nepravidelně chodící cvičící máme permanentky - viz kategorie Tréninky.

6. Mohu začít cvičit capoeiru, i přestože nemám žádnou gymnastickou průpravu? 

Ano, samozřejmě můžete. Jsme tu od toho, abychom Vás to naučili.

7. Co to pro mě znamená, že jsem členem České Asociace Capoeiry? Jaké výhody z toho pro mě plynou? 

Každý člen našeho klubu platí členský příspěvek 200,-. Ten platí po celý rok a zajišťuje Vám možnost účasti na MČR, ME, soustředěních, dále pak máte členskou slevu na nejrůznější workshopy, soustředění apod.