Reference

REFERENCE RODIČŮ A CVIČÍCÍCH NA NÁŠ KLUB:

„Ať už je to přátelským přijetím každého nového člena od trénérů Beáty a Davida, nebo nevšedností tohoto sportu, Capoeira dle mého doslova přitahuje přívětivé, milé a upřímné lidi. Já sám se mezi kolektivem Capoeiry v Plzni cítím lépe než na jakémkoli sportu, na který jsem kdy chodil. S tím bych byl dostatečně spokojený, nemuselo by ani být navíc perfektní kombinace náročnosti a zábavnosti tréninků a profesionality přístupu obou trenérů..." (František Nekvapil, cvičící)

„Do oddílu Vem Camará Capoeira Plzeň chodily postupně obě mé děti. Začaly asi před čtyřmi lety. Dnes už chodí jen dcera. Podle dcery jsou "tréninky skvělý a trenéři úžasní" a podle mě je to pravda. Oba trenéři jsou sympatičtí mladí lidé (i když krásná trenérka Beáta je mi osobně trochu sympatičtější :), u obou našich dětí jsou velice oblíbení a přitom si umí jako trenéři zjednat respekt, což považuji za super kombinaci. Navíc jsou velmi ochotní a je s nimi i výborná domluva, co se řekne, to platí. Pokud jde o capoeiru, tak se mi na ní moc líbí ten kamarádský pohodový duch, kdy se cvičí pro radost ze cvičení, což mi u většiny ostatních sportů chybí. Dceři i synovi se cvičením hodně zlepšila fyzická kondice i koordinace pohybů. Ve spojení s latinsko-americkou hudbou je to navíc úžasný zážitek! Vím, že to všechno zní děsně pozitivně, ale tak to prostě je :)." (Jan Liška, rodič)

„Na každý trénink capoeiry se syn moc těší. Je to dáno rozmanitostí tohoto sportu a rozhodně také milým a profesionálním přístupem Davida a Beáty." (Markéta Hauerová, rodič)

„Obě moje dcery (5 a 8 let) chodí na Vem Camará Capoeira a jsou nadšené. Na tréninky se těší a doma s radostí ukazují, co se naučily, dělají stojky. Z besídky pro rodiče jsem si mohla udělat představu, jak tréninky fungují a byla jsem nadšená. Velice milí, vstřícní a přátelští trenéři, kteří dbají na bezpečí dětí a vedou je k respektu. Jsem moc ráda, že jsme vás objevili!" (Yambi Mwesigwa, rodič)

„Je to sport, tanec, bojové umění, hudba,.. prostě každý si v tom najde to své. Pod vedením skvělých trenérů a v kolektivu talentovaných capoeristů se budete rychle učit a hlavně dobře bavit." (Jakub Kovářík, cvičící

„Každý trénink na capoieře je zážitek! Jsou zde prvky boje, ale i tance. Pod vedením výborných trenérů, kteří vše ochotně vysvětlí a s čímkoliv poradí je to parádní. Fyzička nám roste každým tréninkem." (Karolína Kuželová, cvičící)

„Capoeira mě baví, už jen proto, že pro mne, dlouholetou plavkyni, jde o úplně jiný pohyb. Tréninky jsou pestré. Věnujeme se jak samotné capoeiře, tak protahování i posilování, což je důležité." (Tereza Smolíková, cvičící)

„Dá se říci ,že jsem na plzeňskou capoieru doslova čekal. Mám zkušenosti z různých druhů sportů a jen tak od každého bych se trénovat nenechal. Energičtí trenéři David s Beátou mě přesvědčili, že vědí co dělají a jejich přátelský přístup jen doplňuje kvalitu tréninků. Příjemná atmosféra, prima lidé a pořádná makačka!!! Doporučuji každému, kdo si chce vyzkoušet něco nového, poznat své tělo, zjistit co vše dovede a posunout své hranice zas o něco dál ;-)."  (Lukáš Boula, cvičící)

„Od mala jsem zkoušel spousty sportů, to znamená spousty rozcviček - zábavné, méně zábavné, ale Vaše rozcvičky, metody a celé rozložení tréningu je naprosto bezkonkurenčně nejlepší! Opravdu mě to baví! Celá rozcvička...například zvířátka co děláme a všechny možné sofistikované cviky, které jsem nikdy nedělal, mě překvapují a FAKT baví! Hrozně rychle to uteče a to jsme tam někdy téměř 2 hodiny. Vždycky si tam připadám jako úplný amatér, že mi to moc nejde a jsem jako hrom do police. Ale proto to člověk dělá, aby ho to někam posouvalo. Neděláme to proto, že by to bylo jednoduché, ale proto, že je to obtížné. Celá samotná capoeira je moc zábavná. Energická a půvabná Beáta s borcem Davidem tomu dávají pořádnou šťávu. Žádný ořezávátka tedy nejste! Vaše metody mají hlavu a patu. Je vidět, že víte co děláte a kouzlo Vašich osobností tomu dodá šmrnc. Když jsem Vás viděl, tak jsem si řekl...jooo kámo, tady jsi správně. Další věc je bezvadná skvadra lidí. Rekl bych, že jsme se sešli úplně parádně, samí sympaťáci a osobití lidé. Zaměstnání a další okolnosti mi nedovolují chodit úplně pravidelně tak jak bych chtěl. Tímto Vám děkuji za trpělivost se mnou."  (Dan Kliment, cvičící)

PORTFOLIO SKUPINY VEM CAMARÁ CAPOEIRA:

  • nejprestižnější bojové soutěže K1 (Brusel, Budapešt, Bratislava a Praha – záznamy na Eurosportu)
  • mistrovství ČR (box, kick-box, tai – box, judo, free-fihgt atd.)
  • firemní večírky (T-Mobile, MAN, Asus, Gold Gym, DHL, Peugeot, Bomton, Skanska, NC Line, SPEED 8, Avon, Nike, Autoheller, Ferrari)
  • autosalony (Hannover, Brno, Bratislava )
  • TV přenosy (Miss ČR, Go Go Show, Zlatá Mříž, Filmový festival v Karlových Varech, Noc mistrů bojových umění, Snídaně s Novou, Eurosport, …)
  • charitativní akce (Kapka naděje, Primátorský den v Liberci, Show Bojových umění Mladoboleslavska, Charitativní akce Moniky Žídkové, …)
  • přehlídky bojových umění (Praha, Brno, Olomouc, Mladá Boleslav, Moravské Budějovice, Třebíč, Bratislava, Vídeň)
  • ostatní vystoupení (otevírání AU-Parku v Bratislavě, opera Nagano pro Národní Divadlo, hudební festivaly, diskotéky, plesy, atd.)

Pokud byste měli zájem o vystoupení, více info zde.