SEZÓNA 2020/ 2021

Vážení a milí,

v úterý 8. září 2020 odstartujeme novou sezónu. Tréninky budou probíhat na obvyklém místě v obvyklé dny a časy, tedy na ZŠ Martina Luthera (Školní nám 1, 318 00 Plzeň). Rozvrh tréninků naleznete na našich webových stránkách v sekci "TRÉNINKY".

Nováčci jsou srdečně vítáni! Avšak v souladu s rozhodnutím školy, kde působíme, není bohužel možné, aby byl v tělocvičně přítomen kdokoliv jiný, než-li cvičící. Co to pro Vás znamená? V případě, že jste rodič a chtěli byste, aby Vaše dítě vyzkoušelo capoeiru, tak nám jej předáte v hlavních dveřích, kde Vám samozřejmě zodpovíme případně všechny Vaše dotazy, pak si Vaši ratolest vezmeme na trénink, kde to spolu vyzkoušíme a následně Vám ji zase po konci tréninku přivedeme. Pokud jste dospělý, stačí jen přijít a vyzkoušet to. Ale ať už jste rodič, nebo dospělý zájemce, prosím zkontaktujte nás dopředu, že máte v úmyslu přijít. Předem děkujeme mnohokrát za pochopení.

Upřímně doufáme, že další opatření kvůli Covidu nebudou nutná a že se v brzké době budeme moc udělat ukázkové tréninky pro všechny.

Moc se na Vás těšíme!

V úterý na značkách, capoeiře zdar!